Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Metaline série 700

Proces nástřiku kartuší MetaLine je založen na zcela unikátní technologii balení a aplikace. Materiál je dodáván připravený k nástřiku ve vzduchotěsné dvojité kartuši. Je nutné pouze našroubovat dodaný směšovací trysku. Pomocí aplikační pistole ( MetaLine APPLICATOR S700 ) je obsah kartuše rovnoměrně vytlačován do směšovací trysky, kde je důkladně promíchán a nastříkán na požadovanou plochu. Uživatel může libovolně určovat svou rychlost nanášení tmelu od 50 do 1 000 gramů materiálu za minutu.

K dispozici jsou tři různé tvrdosti Sh, každou tvrdost nabízíme v osmi barevných odstínech RAL. Na rozdíl od klasického pogumování probíhá proces vulkanizace okamžitě, při pokojové teplotě. Výsledný povrch je hladký, houževnatý, a jednolitý. Proto zde nenajdete žádné spoje ani švy, jako je to u pogumování.

Metaline 760
metaline760

 • 60 Shore A (měkká) 
 • Vyhovuje FDA - pro opravy pryže a polyuretanu
Metaline 785
metaline785

 • 85 Shore A (středně tvrdá) 
 •  Vyhovuje FDA - pro otěru odolné povrchy

Metaline 795
metaline795

 • 95 Shore A (tvrdá) 
 • Vyhovuje FDA - pro nelepivé povrchy

Koncepce produktu:

 • Způsob nanášení polyuretanu MetaLine je podobný lakování stříkací pistolí. Je však možné nanést mnohem větší množství a dosáhnout podstatně větší tloušťky vrstvy, obvykle od jednoho milimetru výše. Obvykle se nanáší vrstva o tloušťce 1 - 3 mm, přičemž maximální tloušťka vrstvy není stanovena.

 • Nátěry MetaLine Series 700 reagují velmi rychle a již 1 minutu po aplikaci přestane materiál stékat a je tvarově stabilní. Díky tomu je možné rychle a rovnoměrně dosáhnout enormní tloušťky filmu - dokonce i na svislých plochách nebo nad hlavou.

 • Obsah kartuše vůbec nepřichází do kontaktu s aplikátorem S700 ( aplikační pistole ), protože je aplikován z kartuše přes směšovací trysku přímo na plochu určenou k aplikaci polyuretanu. Proto se aplikační pistole nemusí po použití čistit ! Jednorázová směšovací tryska je po vystříkání kartuše uložena do odpadu z plasty. Kartuše, které nejsou zcela spotřebovány, lze vyjmout a znovu použít při jiné aplikaci.

 • Nátěrové hmoty MetaLine Series 700 neobsahují žádná rozpouštědla ani vodu! Proto nepředstavují žádné nebezpečí pro uživatele během zpracování nebo vytvrzování. Musí se však aplikovat v prostorách vybavených vhodným odsávacím zařízením, nebo ve volných prostorách s dostatečným prouděním vzduchu.

 • Díky své odolnosti, rychlosti a čistotě si koncept MetaLine vydobyl přední mezinárodní postavení v ochraně povrchů. Bezpodmínečně nutná je však dokonalá příprava povrchu tryskáním a následným odmaštěním.  Manipulace s aplikační pistolí vyžaduje speciální znalosti lakýrníků a proto je zaškolení pracovníků povinně součástí prodeje technologie.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account